سپیراد
خانه / آب صابون / قیمت آب صابون صنعتی در سال 97

قیمت آب صابون صنعتی در سال 97

بازار تولید آب صابون ارزان در ایران بسیار پررونق می باشد. قیمت آب صابون تراشکاری که توسط شرکت های تولید کننده آب صابون عرضه می شود، چقدر است؟

روغن حل شونده یا همان آب صابون محصولی جدا نا شدنی در صنعت تولید قطعه می باشد، زیرا در هنگام برش هر قطعه حرارت آن به میزان زیادی بالا می رود، و می تواند شکل محصول را به طور کلی عوض کند.

فروش آب صابون به صورت عمده و خرده در سراسر ایران انجام می پذیرد. قیمت آب صابون صنعتی در سال 97 را در این پست می بینیم.

آب صابون همان روغن حل شونده در آب است که برای خنک کاری، روان کاری و جلوگیر از زنگ زدگی در کارگاه های بزرگ و کوچک تولید قطعات فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.
عدم وجود یک روان کننده مناسب در یک کارگاه مساوی است با مرگ زودرس قطعات، ابزار و الماس دستگاه ها می باشد.

قیمت آب صابون صنعتی در سال 97

آب صابون صنعتی چیست؟

آب صابون صنعتی چیست؟مایع برش یا آب صابون یک نوع خنک کننده و روانکاری است که به طور خاص برای فرایندهای فلزکاری طراحی شده است، مانند ماشینکاری و مهر زنی. انواع مختلفی از آب صابون وجود دارد که شامل روغن، امولسیون های نفت و آب، پاستا، ژل، آئروسل ها (گازسوز) و هوا و یا گازهای دیگر است. آنها ممکن است از تقطیر نفت، چربی های حیوانی، روغن های گیاهی، یا سایر مواد خام ساخته شده باشند. بسته به نوع مصرف در مورد نوع آب صابون تصمیم می گیرند، تا از آن استفاده کنند. ممکن است از آن به عنوان مایع برش، روغن برش، برش ترکیب، خنک کننده یا روان کننده اشاره شود.

نام تجاری آب صابون، روغن حل شونده می باشد، و نوعی روغن است که در صنعت کاربرد فراوان دارد.
از آن جایی که روغن در آب حل نمی شود، نیاز است تا ماده ای به نام امولسیفایر به محصول اضافه شود.

ترکیبات اصلی آب صابون

ترکیبات اصلی آب صابونآیا می دانید ترکیبات اصلی آب صابون که از ان در صنعت تراشکاری استفاده می شود، چیست؟

ترکیبات و مواد اولیه اصلی تشکیل دهنده آب صابون در زیر ذکر شده است:

  1. روغن پایه ( روغن نو یا روغن بازیافتی (recycle))
  2. امولسیفایر (جهت حل شدن روغن در آب)
  3. آنتی اکسیدان (جهت جلوگیری از اکسید شدن یا زنگ زدگی)
  4. آنتی فوم (جلوگیری از فساد امولسیون)
  5. گند زدا و نگه دارنده (ماندگاری بالاتر و حفظ کیفیت)

برای خرید اب صابون راه های مختلفی وجود دارد، اما راحت ترین و بهترین روش در این شرایط استفاده از سایت های اینترنتی عرضه کننده ی آن در کشور می باشد، که امکان خرید ارزان تر و مقرون به صرفه تر انواع مایعات برش کاری را با کیفیت بالا به طور مستقیم و بی واسطه از تولید کننده ی این محصول به وجود آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت آب صابون و یا ارسال نمونه و نحوه ی ارسال بار برای خریدهای عمده و تکی می توانید با کارشناس فروش این بخش که در زمینه ی فروش این محصول تخصص دارد، تماس حاص فرمایید، و ابهامات خود را در باره ی این روش خرید برطرف نمایید.

خرید عمده آب صابون صنعتی

خرید عمده آب صابون صنعتیخرید عمده صابون همواره برای کسانی که از این محصول به میزان زیاد استفاده می کنند، اهمیت بسیاری دارد.

در صنعت برش کاری، از آب صابون صنعتی، به منظور تولیدات مختلف و بزرگ و کوچک بسیار استفاده می کنند.
در بعضی صنایع کوچک تر مانند: کارگاه های قطعه سازی کوچک، ابزار تیز کنی، واکس ماشین و… این محصول به صورت جزیی تر خریداری و مصرف می شود.
این در حالی است که برخی دیگر از کارخانجات از حوضچه های آب صابون استفاده می کنند. قطعا مصرف چنین کارخانجاتی بیشتر است.
خرید عمده آب صابون به مصرف کنندگان عمده و تاجران این محصول اجازه می دهد تا با قیمت مناسب تری این روان کننده را در اختیار داشته باشند، و با استفاده از خرید عمده ارزان مایعات تراشکاری، به سود بیشتری دست یابند.

خریداران آب صابون صنعتی از بسته بندی های مختلف از قبیل آب صابون 20 لیتری بهران، آب صابون بهران تراش بشکه و آب صابون 20 لیتری ارس بهیان اروند بارد استفاده می کنند.

 

بزرگ ترین بازار تولید کننده آب صابون ارزان در کشور

بزرگ ترین بازار تولید کننده آب صابون ارزان در کشورچرا در ایران بازار های بزرگی برای فروش انواع مختلف آب صابون یا مایع برش از سوی تولید کنندگان به وجود آمده اند، تا آن را با قیمت ارزان تری به مشتریان بدهند.

برش فلز به دلیل اصطکاک و از دست دادن انرژی  باعث گرما و تغییر شکل مواد می شود.هوای اطراف هدایت حرارتی کمی دارد و نمی تواند حرارت را پایین نگه دارد، که به معنی خنک کنندگی ضعیف آن می باشد.

کار تولید نیاز به برش سنگین در طول دوره های طولانی مدت دارد که به طور معمول سبب تولید گرما بیش از حد می شود. به جای توقف تولید برای این که ابزار سرد شود، با استفاده از خنک کننده مایع، به میزان قابل توجهی گرمای بیشتری را حذف می کنند، همچنین آب صابون می تواند سرعت برش و اصطکاک و سایش ابزار را کاهش دهد.

از این رو برای هر برش کار صنعتی لازم است تا همواره از آب صابون استفاده کند، و به همین دلیل هم باید آن را با قیمت بسیار ارزانی خریداری کند که کار تولیدی اش برای او سود داشته باشد.

تهیه آب صابون با نازل ترین قیمت ها در کشور

تهیه آب صابون با نازل ترین قیمت ها در کشورچرا تهیه ی آب صابون با قیمت ارزان برای همه ی تولیدکنندگان بسیار مهم است، و چه مراکزی در کشور مایعات برش را با نازل ترین قیمت برای فروش عرضه نموده اند؟

علاوه بر خنک کنندگی، مایعات برش به افزایش روانکاری بین لبه برش و ابزار
تراشه کمک بسیاری می کنند. با جلوگیری از اصطکاک در این رابط، از تولید
گرما به میزان قابل توجهی کاسته می شود. این روانکاری همچنین به جلوگیری از
جوشیدن تراشه ها بر روی ابزار کمک می کند که می تواند با برش بعدی تخلخلی
را ایجاد کند.

برای عدم ایجاد توقف در کار افزایش بازدهی تولید، استفاده از آب صابون
در برش کاری های صنعتی خیلی لازم است، و برای کاهش هزینه ها باید آب صابون
را با قیمت ارزان تری خریداری کرد.

چون صنایع مختلف از آب صابون استفاده می کنند، باید آن را با قیمت های ارزان در بازار عرضه نمایند، چون چیزی که برای بسیاری از صنعتگران کشورمان اهمیت دارد، قیمت آب صابون می باشد.

صنعتگران برای کاهش هزینه های تولید خود همواره آب صابون ارزان می خرند، تا از این طریق بتوانند، سود بیشتری از فروش محصول خود بدست آورند.

امکان خرید ارزان آب صابون از عمده فروشی های اینترنتی که برای این محصول در فضای مجازی به وجود آمده اند، به آسانی فراهم آمده است.

فروش آب صابون زیر قیمت بازار در کشور

فروش آب صابون زیر قیمت بازار در کشوراگر به دنبال فروشنده ای هستید که آب صابون تراشکاری را زیر قیمت بازار در کشور ما عرضه می کند، می توانید به این مجموعه فروش روغن تراشکاری مراجعه کنید.

آب صابون مایعی بسیار ضروری در کارخانه هایی می باشد که از ابزارها برای برش های بزرگ استفاده می کنند، در بازار ایران برای فروش عرضه می شود.

خنک نگه داشته ابزار برش و قطعه فلزی در حین عملیات برش کاری ضروری است، که تهیه ی آب صابون را برای تمامی تولیدکنندگانی که از برشکاری استفاده می کنند، به یک الزام تبدیل می کند. زیرا آن ها نمی توانند کار تولید را برای خنک کردن تجهیزات خود متوقف نمایند.

از طرفی برای کاهش هزینه های تولید محصول، لازم است تا قیمت روغن اب صابون را کمترین مقدار ممکن پرداخت کرد.

خریداران اگر میزان خرید آب صابون را افزایش دهند، می توانند از فروشنده میزان تخفیف بیشتری دریافت کنند. به همین منظور بهتر است، آن ها برای یک سال مصرف خود، یکباره روغن تراشکاری را خریداری کنید.

کشورهای وارد کننده آب صابون

کشورهای وارد کننده آب صابون کشور های وارد کننده آب صابون، روغن تراشکاری تولید شده در ایران را با قیمت های خوبی خریداری می کنند.

کارخانه های ایرانی می توانند یکی از بهترین انواع روغن تراشکاری را تولید کنند. انواع آب صابون های تولید شده در ایران قیمت های مناسبی دارند. از این رو تمامی کشورها تمایل دارند تا برای صنایع خود، روغن تراشکاری ایرانی را تهیه کنند.

صادرکنندگان مختلفی در ایران فعالیت می کنند، که با توجه به آشنایی با قوانین صادرات و واردات، می توانند به تمامی تولیدکنندگان روغن حل شونده کمک نمایند، تا به راحتی انواع محصولات خود را برای فروش در بازار های جهانی عرضه کنند.

تمامی تولید کنندگانی که می خواهند محصولات خود را جهانی کنند، و در بازارهای بین المللی شناخته شده شوند، لازم است تا متخصصان فروش در این سایت در تماس باشند.

بازرگانی آب صابون در کشور

بازرگانی آب صابون در کشورروغن آب صابون راسا، آب صابون وایرکات، msds روغن z1، پودر آب صابون و سایر روغن های حل شونده با قیمت های مناسبی از سوی بازرگانی پخش عمده انواع مایعات برش برای فروش در تمامی کشور عرضه می شود.

استفاده از آب صابون در صنعت برش کاری به عنوان روان کننده و خنک کننده بسیار کاربرد دارد، و منجر به افزایش بازدهی می شود، اما عدم استفاده از آن سبب توقف خط تولید کارخانه می شود.

خرید روغن آب صابون برای تمامی کسانی که می خواهند این محصول را به طور عمده تهیه کنند، از طریق بازرگانی اینترنتی فراهم آمده است، و مشتریان برای اطلاع از لیست قیمت انواع مایعات برش می توانند با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایند.

لیست شرکت های پخش کننده آب صابون در کشور

لیست شرکت های پخش کننده آب صابون در کشورکار شرکت های پخش کننده در کشور چیست و چرا لیستی از آن ها بین تولید کننده و مصرف کننده واسطه می شوند و اقدام به فروش آب صابون تراشکاری می کنند؟

شرکت های پخش کننده به طور تخصصی روی فروش آب صابون msds و انواع مایعات برش دیگر کار می کنند، و به روش ساخت روغن آب صابون کاری ندارند.

شاید وجود آن ها به نظر موجب  افزایش کم قیمت تمام شده ی محصول شود، اما توجه به این نکته نیز ضروری است که اگر آن ها نباشند، امکان توزیع سراسری کالا در تمامی کشور برای یک تولید کننده وجود ندارد، و در عمل کار تولید به دلیل عدم ارتباط به موقع و سریع با مشتری تعطیل می شود.

شرکت پخش کننده آب صابون به خریداران کمک می نماید، تا همواره روغن تراشکاری را با قیمت های مناسبی خریداری کنند.

عرضه مستقیم و فروش آب صابون در تهران

عرضه مستقیم و فروش آب صابون در تهرانخرید آب صابون در استان تهران کار سختی نیست، و به دلیل وجود شرکت های پخش کننده و تولید کننده مایعات تراشکاری، هر کسی می تواند به هر میزان که از این محصول لازم داشته باشد، خریداری کند.

در حین کار تراشکاری لازم است تا از مایعات برش استفاده نمود، تا قطعات و ابزار تراش را خنک نگه داشت، و روان کنندگی ان را بالا برد.

در اطراف شهرک های صنعتی متعددی وجود دارند، که در آن ها روغن آب صابون را را تولید می کنند، به همین دلیل اگر در تهران باشید به راحتی می توانید این محصول را خریداری کنید، اما امکان خرید ارزان تر آن از فروشگاه های اینترنتی برای تهرانی ها و سایر هم وطنانی که در شهرسنان ها زندگی می کنند، وجود دارد.

بزرگ ترین خریداران آب صابون در کشور

بزرگ ترین خریداران آب صابون در کشورآیا می دانیدکه بزرگ ترین کسانی که در کشور ما اقدام به خرید عمده ی انواع مایعات برش کاری و آب صابون می کنند، چه کسانی هستند؟

اب صابون، نوعی روغن است که استفاده از آن در حین تراش کاری، بسیار ضروری به نظر می رسد، زیرا با خاصیت خنک کنندگی و روان کاری، باعث افزایش راندمان ابزار برشکاری و کیفیت بالای محصول تولید شده می شود.

خنک نگه داشتن قطعه و همینطور ابزار تراشکاری در حین انجام کار بسیار ضروری است زیرا افزایش دما سبب از بین رفتن ابزارت و قطعه ی کار به دلیل افزایش حرارت می شود، که برای صنایع می تواند بسیار زیان ده باشد.

هوای اطراف خاصیت خنک کنندگی دارد، اما این ویژگی اش بسیار ضعیف است و مدت زمانی طولانی نیاز دارد، تا حرارت را خاموش کند، که باید برای آن دستگاه های تولید را خاموش کرد. لذا استفاده از هوا منطقی به نطر نمی آید.

آب هم می تواند یک مایع خنک کننده باشد، اما استفاده از آن سبب زنگ زدن و خوردگی می شود، و کاربرد آن غیر منطقی است.

برای خنک نگه داشتن ابزارت برش کاری، روغنی تولید کرده اند که به آن در اصطلاح عامیانه آب صابون می گویند، و می تواند ضمن خنک نگه داشتن سطح کار، سبب افزایش روان کاری و در نتیجه افزایش راندمان کار گردد.

کارخانه دارانی که در محل کار خود از ابزارهای برش بزرگ در ابعاد صنعتی استفاده می کنند، بزرگترین مشتریان انواع روغن آب صابون در تمام کشور می باشند.

کارخانجات تولید کننده آب صابون در ایران

کارخانجات تولید کننده آب صابون در ایراندر کارخانجاتی که در ایران اقدام به تولید انواع آب صابون می کنند، چه نوع آب صابون هایی برای عرضه به بازار ساخته می شوند؟

به طور کلی سه نوع مایع برش وجود دارد: مواد معدنی، نیمه مصنوعی و مصنوعی.

مایعات برش نیمه مصنوعی و مصنوعی به منظور ترکیب بهترین خواص
روغن با بهترین خواص آب با تعلیق روغن امولسیون در یک پایه آب می باشند.

این ویژگی ها عبارتند از: مهار زنگ، تحمل طیف گسترده ای از سختی آب (حفظ
پایداری pH در حدود 9 تا 10)، توانایی کار با فلزات بسیار، مقاومت در
برابر تجزیه حرارتی و ایمنی محیط زیست.

کارخانجات تولید کننده آب صابون همواره این محصول را در انواع مختلف و بسته بندی های متنوع تولید، و به بازار مصرف عرضه می کنند.

خرید و فروش آب صابون در کشور

خرید و فروش آب صابون در کشور روغن آب صابون محصولی است که در ایران توسط افرادی که به آن نیاز دارند، خریداری می شود، و فروشندگان نیز ان را برای مشتریان به بازار عرضه می کنند.

روغن آب صابون باعث افزایش راندمان تولید در زمان برش کاری به خصوص در کارخانه هایی که فعالیت برش را در ابعاد بسیار بزرگ انجام می دهند، می گردد.

لذا کارخانه داران را می توان بزرگ ترین مشتریان عمده ی انواع آب صابون به حساب آورد. آن ها همواره میزان زیادی از روغن تراشکاری را به طور عمده و یکباره برای مصرف یک سال خود خریداری می کنند.

قیمت آب صابون برای کارخانه داران بسیار مهم است، و بسیاری از آن ها ترجیح می دهند که ارزان ترین آب صابون را که در بازار برای فروش توسط تولید کنندگان عرضه شده است، بدون واسطه تهیه نمایند.

عمده فروشان آب صابون در کشور

عمده فروشان آب صابون در کشورآیا می خواهید تا برای خرید اب صابون تراشکاری به عمده فروشی های آن مراجعه کنید، تا بتوانید آن را به قیمت ارزان تری نسبت به سایر فروشنده ها تهیه کنید.

آب صابون تراشکاری یکی از لوازم لازم در زمان برش زدن قطعات می باشد، تا هر چه سریع تر دمای قطعه برش، و ابزار ان را کاهش دهد.

هر کسی که در کار برشکاری فعالیت می کند، برای افزایش عمر ابزار آلات خود و هم چنین سرعت کار و راندمانش مجبور است تا به اندازه ی نیاز خود از این ماده خریداری کند.

عمده فروشی های اینترنتی می توانند با قیمت روغن z1 بسیار ارزان تری نسبت به سایر کسانی که این محصول را در بازار عرضه می نمایند، برای خریداران تهیه کنند.

مرکز تولید آب صابون

مرکز تولید آب صابوندر مرکز تولید آب صابون، انواع مایعات برش بر چه اساسی تولید شده، تا برای مصرف در بازار ایران عرضه شوند.

در مرکز تولید آب صابون تلاش می کنند تا همواره میزان بیشتر روغن تراشکاری را با قیمت ارزان تری تولید کنند، اما انواع روغن های برش کاری، برای مصرف کنندگان آن ها ضررهای زیادی دارد. با توجه به مضرات آب صابون صنعتی باید در هنگام مصرف آن ها احتاط کنید.

مایعات برش به وسیله ی برخی از مکانیسم ها زمینه ایجاد بیماری یا آسیب در کارگران فراهم می کند، که قرار گرفتن در معرض آن با افزایش بیماری های قلبی عروقی همراه است. کارگران ممکن است در حین انجام این کارها از مضرات روغن z1 بیمار شوند: تماس خارجی (پوست) یا داخلی حین ماشینکاری، دست زدن به قطعات و ابزار، نشستن غبار روی پوست یا وارد شدن به دهان و بینی در زمان تنفس طبیعی.

اما لازم است برای جلوگیری از توقف تولید با این که مضرات آب صابون صنعتی برای انسان زیاد است، با رعایت نکات ایمنی از آن استفاده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493968
آدرس کانال: SepiradCo@
پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com