سپیراد
خانه / آب صابون / قیمت خرید یک بشکه آب صابون تراشکاری با کیفیت

قیمت خرید یک بشکه آب صابون تراشکاری با کیفیت

فروش روغن آب صابون با کیفیت که نام تجاری آب صابون،یا روغن امولسیون شونده  می باشد و  آب صابون محصولی است جدا ناشدنی از صنعت فرزکاری. این محصول با نام روغن آب صابون یا روغن حل شونده در آب نیز شناخته می شود. در عملیات مختلفی از امولسیون روغن حل شونده و آب استفاده می شود. فرمول روغن اب صابون شفاف CM191S که اين روغـن شامل روغـن هاي گياهي، امولسي فايـر، مواد روانكار، آنتي اكسيدان، مـواد ضد خوردگي و ضد باكتري مي‌باشد كه از بو گرفتن امولسيون جلوگيري مي‌كند. 

قیمت خرید یک بشکه آب صابون تراشکاری با کیفیت

موارد استفاده از آب صابون

موارد استفاده از آب صابون

 آب صابون با نام های روغن حل شونده و روغن محلول در آب نیز شناخته می شود و دارای انواع متعددی اعم از آبصابون روغنی، آب صابون روغنی نانو، آب صابون سنتتیک، آب صابون بیو کولنت، آب صابون نانو و غیره می باشد و دارای کاربری های متعددی مانند روانکار آب صابون صنعتی، آبصابون فلزکاری، تراشکاری و صنعتی است. روغن آب صابون، روغنی است که قابل اختلاط با آب است و به این منظور امولوسیون پایداری تشکیل می دهد که به شکل محلول شیری رنگ است. پایداری فوقالعاده ی امولسیون و محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگی از جمله مزایای این محصول می باشند. کاربرد های آب صابون فراوان است اما به صورت مختصر کاربرد ها و ویژگی های آن را در زیر می بینیم.

 1. استفاده به عنوان روان کننده در عملیات فرز کاری، مته زنی و برش
 2. استفاده به عنوان روان کننده جهت جلوگیری از سایش قطعه کار و ابزار
 3. استفاده به عنوان تمیز کننده قطعه و ماشین سی ان سی و دیگر دستگاه ها
 4. استفاده از آب صابون جهت برداشتن پلیسه و بالا بردن دقت کار
 5. بالا بردن عمر قطعه، ماشین و ابزار

 

آب صابون خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

آب صابون خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

آب صابون یا روغن امولسیون شونده به مخلوطی از یک نوع روغن پایه و امولسیفایر همراه با مواد افزودنی دیگر که شامل ضد باکتری، خورندگی، ضد کف، و غیره می باشد، گفته می شود. آب صابون صنعتی چیست؟ آب صابون از جمله روغن های امتزاج پذیر در آب است که به حالت امولسیون مورد استفاده قرار می گیرد. نام دیگر آن روغن حل شونده می باشد، که این روغن به راحتی به نسبت های مختلف با آب ترکیب می شوند و مخلوط شیری رنگ و همگنی را تشکیل می دهند. آب صابون با روانکاری ایده آل، عملیات فلزکاری را تسهیل نموده و با خنک کنندگی از ایجاد حرارت جلوگیری می نماید. این روغن دارای خاصیت ضدزنگ و ضدکف می باشد که برای کلیه عملیات فلزکاری مناسب می باشد و در بسیاری از عملیات فلزکاری که به مخلوط آب و روغن نیاز است، استفاده می شود. چنانچه هدف جلوگیری بیشتر از زنگ زدگی قطعه کار و ابزار برش و تراش باشد، باید در مخلوط آب و روغن، درصد بیشتری را به روغن اختصاص داد. در واقع از روغن برای روانکاری و از آب برای خنک کنندگی استفاده می کنند. در فرآیند هایی مانند عملیات ماشین کاری که روانکاری به اندازه خنک کردن اهمیت داشته باشد، از امولسیون غلیظ تری استفاده می کنند. به طور کلی در فرآیندهایی که خنک کنندگی در آن ها از اهمیت بیشتری برخوردار باشد، از امولسیون رقیق تری نیز استفاده می گردد. امولسیفایرهای آنیونی و غیر یونی اغلب در روانکارهای فلزکاری استفاده می شوند. امولسیفایرهای کاتیونی به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند زیرا در محلول قلیایی که (9.5-8 =pH  ) است، امولسیفایرهای فلزکاری، ناپایدار هستند. آب صابون خوب باید چند شاخصه مهم را دارا باشد.

 • قابلیت حل شدن در آب هایی با سختی بالا
 • عدم گندیدگی برای مدت طولانی
 • خنک کاری و روان کاری مناسب
 • نداشتن بوی نا مطبوع و اذیت کننده برای اپراتور
 • نداشتن مواد سمی و سرطان زا برای کاربر
 • عدم آسیب پسماند آب صابون به محیط زیست
 • غلظت مناسب
 • قیمت مناسب

قیمت خرید انواع آب صابون (روغن حل شونده)

قیمت خرید انواع آب صابون (روغن حل شونده)

آب صابون نیز مانند بسیاری دیگر از محصولات در برند ها، کیفیت ها و بسته بندی های گوناگونی توسط تولید کننده روغن آب صابون در بازار فروخته می شود. برای خرید آب صابون مناسب با کار خود باید از مشاوران فروش آب صابون مشورت گرفت. اما قیمت آب صابون نیز یک قیمت ثابت نیست و با توجه به تغییر ویژگی هایی که در بالا ذکر شده ممکن است تغییر کند. باید دانست حتی یک نوع ثابت از آب صابون نیز دارای قیمت یکسان برای مدت طولانی نیست. عوامل تاثیر گذار در قیمت آب صابون بهران و  قیمت روغن آب صابون بهران نوسانات ارزی و تغییرات قیمت نفت و روغن های پایه و مواد اولیه نیز بر تعیین قیمت آب صابون تاثیرگذار است.

راهنمای خرید روغن آب صابون با کیفیت بالا

راهنمای خرید روغن آب صابون با کیفیت بالابرای خرید آب صابون و روغن آب صابون باید به موارد زیر توجه نمود که شامل:

 • روغن حل شونده حتماً با آب با کیفیت مخلوط گردد.
 • PH امولسیون مصرفی بصورت دورهای اندازهگیری شود.
 • جهت امولسیون غلظت مناسب و توصیه شده استفاده گردد.
 • در صورتی که در امولسیون مواد اضافی نظیر براده و چوبی مشاهده گردید نسبت به حذف آنها اقدام گردد.
 • نسبتهای پیشنهادی جهت اختلاط: سنگ زنی ٤%، ماشینکاری نیمه سخت ٥%- ٧%، ماشینکاری سخت: ٦% تا ٩%

فواید استفاده از روغن آب صابون در صنایع مختلف

فواید استفاده از روغن آب صابون در صنایع مختلفاز آنجایی که آب از هدایت حرارتی بسیار بالایی بر خوردار است و گرمای ویژه خوبی نیز دارد ، می تواند به عنوان یک خنک کننده، مورد استفاده قرار گیرد اما خواص روانکاری آب در عمل صفر است. ضمن اینکه آّب به سرعت موجب خوردگی و زنگ زدگی قطعات فلزی ماشین می شود. آب نه تنها قادر به روانکاری قسمت های متحرک ماشین آلات نیست ،بلکه توانایی کاهش اصطکاک در منطقه درگیری را هم ندارد. با وجود بالا بودن ظرفیت گرمایی، قادر به جذب موثر حرارت نیست ، مضاف بر اینکه از توانایی لازم در پخش شدن یکنواخت روی سطح فلز را هم ندارد.

مزایای استفاده از روغن آب صابون و پودر آب صابون در صنعت لوله و پروفیل

 •  به عنوان روانکار
 • به عنوان خنک کننده
 • به عنوان ضد زنگ
 • مزایای استفاده از آبصابون در صنعت لوله و پروفیل
 •  به عنوان روانکار
 •  به عنوان خنک کننده
 •  به عنوان ضد زنگ

فروش روغن آب صابون با نازل ترین قیمت ها

فروش روغن آب صابون با نازل ترین قیمت هافروش و عرضه انواع آب صابون با  با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در سطح بازارهای داخلی سایر استان ها آغاز شده است. آب صابون نام تجاری بسیاری از روغن های مورد استفاده در صنایع تراش کاری، فلزکاری و…می باشد. این محصول دراین مصارف به صورت مستقیم در ارتباط با بشر می باشد که این از نظر سلامتی اصلا جایز نیست. این محصول باعث بروز سرطان های مختلفی در انسان می شود. انواع آب صابون وایرکات، قیمت روغن اب صابون یا همان روغن تراشکاری، قیمت روغن بهران تراش ، روغن آب صابون راسا و آب صابون msds همگی به تفکیک و با توجه به مواد اولیه در تولید و ساخت این محصولات با قیمت نازل در بازار عرضه گردیده است.

کارخانجات تولید کننده روغن آب صابون در کشور

کارخانجات تولید کننده روغن آب صابون در کشور

کارخانجات تولید کننده روغن آب صابون در کشور  و شرکت های تولید کننده آب صابون با در اختیار داشتن تیم مجرب تجهیزات و امکانات پیشرفته در ساخت انواع روغن های حل شونده (آب صابون) و با همکاری با تامین کنندگان بزرگ داخلی و خارجی، یکی از برترین تولیدکنندگان در کشور به شمار می آیند. کارشناسان فنیبا آگاهی از مشکلات موجود در صنعت و همچنین پیامدهای نامطلوب ایمنی و زیست محیطی آن، روغن خاصی عرضه بازار هدف نموده اند که مشکلات کمتری نسبت به سایر روغن های موجود در بازار از لحاظ مسائل ایمنی و زیست محیطی برای مصرف کنندگان آن دارد. محصولات تولیدی این شرکت ها به علت فرمولاسیون ویژه، در مقایسه با محصولات مشابه حاوی روغن های معدنی کمتری هستند که به دلیل کشش سطحی پائین روغن با سطح قطعه، موجب مصرف بسیار کمتر این محصولات و با صرفه بودن آن ها در مقایسه با سایر محصولات مشابه می گردد.

نمایندگی فروش روغن آب صابون در ایران

نمایندگی فروش روغن آب صابون در ایران

عرضه و فروش انواع آب صابون تولیدشده در شرکت های داخلی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در تمامی بازارهای ایران شروع شده است. ویژگی ها و قابلیت های آب صابون های تولید شده با فناوری نانو بسیار گسترده می باشد و نسبت به آب صابون های متداول دارای شاخص های منحصر به فردی هستند. این محصولات دارای خاصیت عدم گندیدگی و فساد محلول و ایجاد بوی تعفن می باشند و در صورت راکد ماندن بدبو و فاسد نمی شوند.

لیست شرکت های پخش کننده روغن آب صابون در کشور

لیست شرکت های پخش کننده روغن آب صابون در کشور

تمامی شرکت هایی در زمینه مواد پتروشیمی مانند شازند و زیر مجموعه ها فعالیت می نماید تماما خود پخش کننده روغن آب صابون در کل کشور می باشند البته این صنایع خود دارای نمایندگانی می باشند که که در صنایع این روغن را توزیع و پخش می نمایند. شرکت بهران موتور کاوه نمونه ایی از توزیع کنندگان این روغن آب صابون می باشد.

تهیه روغن آب صابون در حجم های متنوع

تهیه روغن آب صابون در حجم های متنوع

خرید عمده آب صابون ارزان قطعا خرید نهایی را ارزان تر نیز خواهد کرد. برخی کارخانجات مصرف چندین بشکه ای از آب صابون را دارند و با خرید ارزان ترین آب صابون می توانند هزینه های خود را کاهش دهند. برخی دیگر از کارخانجات مصرف شان از بشکه گذشته و حوضچه های آب صابون دارند. برای چنین کارخانجاتی پیشنهاد این است که پس از تماس با کارشناسان فروش حجم روغن درخواستی اعلام گردد تا بتوانند در سایز و حجم متنوع این محصول را دریافت نمایند.

مضرات آب صابون صنعتی

1 – زنگ زدگی قطعات: میزان سرریز امولسیون در این روغن ها حدود 10 الی 15 درصد در روز است. بهترین راه عملی برای اینکار ساخت امولسیون جدید به صورت جداگانه و مخلوط کردن آن با امولسیون قدیمی است، گرچه هنوز در بسیاری از کارگاه ها آب و امولسیون مستقیما به مخازن اضافه می گردد. در طی یک دوره از زمان این عمل خود سرانه قدرت امولسیون را تا حداکثر 1:40 و فراتر از آن کاهش می دهد. قدرت مقاومت چنین امولسیونی در برابر زنگ زدگی بسیار کم بوده، محصولات تولیدی به آسانی زنگ خواهند خورد.

 2 – دو فاز شدن امولسیون: اگر روغن محلول در آب از ابتدا یک امولسیون مناسب، با پایدار بالا را تشکیل داد. هر جدا شدگی فازی که از این به بعد رخ دهد. تنها به دلیل سختی آب بوده است . مقدار سختی آب ، تعیین کننده سرعت دو فازی شدن امولسیون است. اگر سیالات امولسیون شونده ، به مدت طولانی درون بشکه ها که به صورت عمودی قرار گرفته اند، نگهداری شوند، امولیسیفایر ته نشین می شود، در این حالت روغنی که در قسمت بالای بشکه قرار گرفته است، از نظر خاصیت تشکیل امولسیون ضعیف تر از روغنی است که در قسمت های پایین بشکه وجود دارد در این صورت از سیال داخل یک بشکه، امولسیون های یکنواخت و مشابه نخواهیم داشت، لذا توصیه می گردد که بشکه ها به صورت افقی قرار داده شوند. هم زدن محتوای بشکه ها قبل از مصرف راهی دیگر برای مواقعی است که مجبور به قرار دادن بشکه ها در حالت عمودی هستیم.

 3 – بوی تعفن: روغن به جا مانده در مخازن آبصابون، حتی بعد از تخلیه و تمیز کردن با آب، مکانی مناسب برای رشد باکتری ها خواهد بود و باعث ایجاد بوی تعفن، برای سیال جدید نیز می گردد. توصیه می شود قبل از نظافت، مسیرها و کانال های عبور آبصابون را با یک ماده گندزدا بوسیله آّب و همراه با روغن آبصابون شتشو نمایید. این عمل باعث می گردد که مسیرها و مخازن از هر گونه باکتری پاک شده و به این ترتیب دو باره به محلی مناسب برای نگهداری سیال جدید تبدیل خواهد شد. نشت احتمالی روغن های دیگر به مخزن آبصابون نیز می تواند رشد باکتری ها و تعفن ناشی از آن را تسریع نماید

 4 – آسیب های پوستی ناشی از روغن های حل شونده: امولسیون روغن های محلول در آب، دارای (PH )حدود 5/8 می باشد. از آنجاکه پوست انسان تا حدودی خاصیت اسیدی دارد (PHپوست انسان حدود 5/5 است ) تماس مداوم پوست با این امولسیون و هر نوع مواد شیمیایی دیگر از قبیل شوینده ها باعث خشک شدن پوست می شود. پوست خشک مستعد مبتلا شدن به جراحت است. در پارچه های کتانی و کهنه ها که معمولا در محیط کارگاه ها استفاده می شوند براده ها ی فلزی به دام افتاده اند هنگامی که این پارچه ها روی پوست خشک کشیده شوند خراش های جزیی ایجاد کرده که باعث جراحت می شوند. به مرور زمان این جراحت ها عفونی شده و باعث خارش می شوند استفاده از شوینده های ارزان قیمت و یا صابون هایی با قلیاییت بالا نیز این صدمات را تشدید می نمایید.

5 – بخارات و بوی زننده: بخارات و بوی زننده ، مسئله جدی درکار با آبصابونها و نیز در روغن های خالص می باشد، اگر گرانروی یک روغن برای یک کار برد خاص کمتر از میزان مورد نیاز باشد، در این صورت، ماندگاری روغن بر روی سطح محصول کمتر خواهد بود، که این عمل باعث روانکاری نامناسب و تولید حرارت را در پی خواهد داشت و حرارت تولید شده باعث ایجاد بخار و بوی تعفن می نماید.

معتبر ترین فروشندگان روغن آب صابون در کشور

معتبر ترین فروشندگان روغن آب صابون در کشورروغن های تولیدی های داخل باروان کاری مناسب و دوام وطول عمرطولانی ،میزان اصطحکاک راکاهش داده و از بروز هرگونه خورندگی،زنگ زدگی و بوی نامطبوع جلوگیری می کند شرکت های بزرگ تولید کننده این روغن ها معتبرترین مراکز جهت فروش می باشند و البته ابت تولیدکنندگان نمایندگانی دارند که می توان با مراجعه به شعبات این محصول را خریداری نمود.

صنایع مختلفی که از روغن آب صابون استفاده می کنند کدام اند؟

صنایع مختلفی که از روغن آب صابون استفاده می کنند کدام اند؟

شرکت تخصصی صنایع شیمیایی آذرشیمی توانسته با بهره گیری از فناوری های مدرن صنعت نانو، محصولی تحت عنوان تجاری آب صابون نانو به جهان معرفی نماید که جایگزین بسیار مفیدی در زمینه آب صابون های متداول تولید شده به روش های مختلف است  آذر شیمی رازی در استان اصفهان از جمله کارخانجات معدنی می باشد که مصرف روغن آب صابون برای دستگاه های حفاری قابل توجه می باشد. در واقع صنایع بالادست علی الخصوص تولیدکنندگان و معدات استخراج همگی برای دستگاه های مکانیکی خود بزرگترین مصرف کننده روغن آب صابون در کشور می باشند زیرا بزرگترین خنک کننده دستگاه ها این محصول می باشد. به طور کلی خنک کننده های شیمیایی سنتتیک حاوی نمک های آلی و معدنی و روان کننده های محلول در آب می باشند که وجود مزایای زیر باعث گردیده، کولانت سنتزی نیز از جمله خنک کننده هایی است که صنایع حساس صنعتی  همانند معادن استخراج مس استفاده می نمایند.

برند های مختلف سازنده روغن آب صابون در ایران

برند های مختلف سازنده روغن آب صابون در ایرانبرندهای مختلفی در ایران در حال تهیه روغن آب صابون می باشند و برخی تولید کنندگان صرفا برای پائین آوردن قیمت آب صابون، از مواد ارزان قمیتی استفاده می کنند که دربرخی موارد سرطان زا بودن آن ها تائید شده است و به همین خاطر از تمام برندهای مختلف باید آن برندی که بهترین کیفیت در ساخت را داشته انتخاب و تهیه نمود.

تهیه روغن آب صابون در رنگ های مختلف

تهیه روغن آب صابون در رنگ های مختلف

روغن تراش (روغن آب صابون) جهت سهولت در براده‌برداری و خنک کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روغن معمولا با آب مخلوط شده و شیری رنگ می‌شود ولی بعضی از انواع آن پس از ترکیب با آب شفاف و بدون رنگ است مانند روغن تراش سنتتیک که از روغن های پایه گلایکولی ساخته می‌شود. روش ساخت روغن آب صابون به اینصورت است که 20 درصد سدیم پترولیوم سولفونات-10 درصد روغن 10(روغن هیدرولیک) -70 درصد گازوییل این مواد را در دمای 70-80 درجه با هم ترکیب می کنندمقدار 1 واحد از این روغن را با 10 تا 15 واحد اب مخلوط و بعنوان اب صابون تراشکاری استفاده می نمایند (برای رفع بوی بد و جلوگیری از رشد باکتری می توان یک دهم درصد کلرو متیل ایزوتیازولینون را به مخلوط نهایی اب و روغن اضافه نمود.

عرضه بدون واسطه و ارزان روغن آب صابون در کشور

عرضه بدون واسطه و ارزان روغن آب صابون در کشور

خرید ارزان ترین آب صابون تراشکاری از طریق تامین کننده مستقیم این محصول امکان دارد. چرا که تمامی واسطه ها حذف شده و محصول مستقیم با قیمت کارخانه تحویل مشتری می گردد. این آب صابون ها برای تراشکاری، ماشینکاری، سوراخ کاری، قلاویز زنی، تیز کردن ابزار و … بسیار کاربرد دارند. البته این نکته را باید بخاطر سپرد که در این میان آب صابون هایی نیز هستند که قیمت پایین داشته اما کیفیت خوبی هم ندارند. برخی از انواع آب صابون هم متاسفانه علاوه بر قیمت بالا، مرغوبیت لازم را نداشته و مصرف کننده را ناراضی می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493968
آدرس کانال: SepiradCo@
پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش گالن 20 لیتری آب صابون

فروش آب صابون ارزان قیمت برای تراشکاری و دستگاه cnc


Notice: Undefined index: file in /home/vianmach/100industry.ir/wp-includes/media.php on line 1500

Notice: Undefined index: file in /home/vianmach/100industry.ir/wp-includes/media.php on line 1500

Notice: Undefined index: file in /home/vianmach/100industry.ir/wp-includes/media.php on line 1500
فروش انواع آب صابون ارزان قیمت و با کیفیت جهت استفاده در دستگاه های cnc، …