سپیراد
خانه / آب صابون / خرید آب صابون تراشکاری با بهترین قیمت

خرید آب صابون تراشکاری با بهترین قیمت

آیا برای تراشکاری نیازمند خرید آب صابون تراشکاری هستید؟ از قیمت خرید آب صابون تراشکاری مطلع هستید؟ آب صابون یا روغن حل شونده خوب چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه می توان روغن آب صابون را به بهترین قیمت تهیه کرد؟

اگر شما مسئول خرید یک کارخانه بزرگ تولید قطعات فلزی هستید و یا صاحب کسب و کاری مانند کارگاه تراشکاری، مته کاری، سوراخ کاری، فرزکاری و این دست مشاغل هستید، این محصول عضو جدا نا شدنی محل کار شماست. دستگاه های تراش دستی و دستگاه های  سی ان سی تراش برای روان کار کردن و خنک کاری از آب صابون استفاده می کنند. واژه آب صابون از این رو برای این محصول استفاده می شود که از حاصل ترکیب روغن حل شونده با مقدار معینی آب، محلول شیری رنگی حاصل می شود و بدین منظور به آن اصطلاحا آب صابون می گویند.

خرید آب صابون تراشکاری با بهترین قیمت

آب صابون ها یا روانکار های دستگاه های تراش، دارای انواع مختلف و به طبع قیمت های متفاوت می باشند. به طور معمول روغن حل شونده در گالن های 4 لیتری، 20 لیتری و در بشکه های 220 لیتری توسط تولیدکنندگان آب صابون بسته بندی و عرضه می شوند. برای تولید آب صابون های با کیفیت معمولا از روغن های پایه نو و مواد اولیه مرغوبی استفاده می کنند. همچنین برای تولید آب صابون های درجه 2 و 3 که قیمت پایین تری دارند ممکن است از روغن های بازیافتی استفاده کرد تا قیمت تمام شده کمتر شود.

اما در نوع آب صابونی که بخواهید تهیه کنید، چه انواع درجه یک و با کیفیت و چه انواع درجه 2 و 3 برای پایین تر آوردن هزینه تولید، باید در نظر داشته باشید که اولا انتخاب درست نوع آب صابون مصرفی می تواند تاثیر بسزایی بر بازده تولیدات شما داشته باشد. و دوما همواره در خرید های عمده قیمت تمام شده نسبت به خرید های جزیی و تکی، پایین تر است.

منبع: www.sanatia.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493968
آدرس کانال: SepiradCo@
پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com