سپیراد
خانه / آب صابون / مرکز فروش بهترین آب صابون سنتتیک ایرانی به صورت مستقیم

مرکز فروش بهترین آب صابون سنتتیک ایرانی به صورت مستقیم

مرکز فروش بهترین آب صابون سنتتیک ایرانی، به طور مستقیم در کشور مشغول خدمت رسانی می باشد. آب صابون ها یک نوع از مواد مصرفی هستند که در صنعت قطعه سازی مورد مصرف کاربران قرار می گیرند. گفتنی است خرید عمده آب صابون های صنعتی، به طور مستقیم در حجم سفارشات مختلف قابل انجام است.
خرید عمده آب صابون های صنعتی توسط خریدارانی مانند شرکت های جوشکاری،فلزکاری ،تراشکاری
و به طور کلی شرکت های صنعتی انجام می شود.مرکز فروش بهترین آب صابون سنتتیک ایرانی به صورت مستقیم

آب صابون سنتتیک یا سینتتیک synthetic

آب صابون سنتتیک یا سینتتیک syntheticگفته می شود که روغن حل شونده( آب صابون)، انواع مختلفی را در بازار داراست. یکی از بهترین نوع آب صابون که کیفیت بالایی نیز داشته و مورد توجه صنعتگران قرار دارد، همان آب صابون سنتتیک است. این محصول دارای میزان روغن کمتری هستند. بوی حاصل از امولسیون روغن حل شونده کمتر است و به طبیعت و محیط زیست آسیب کمتری را وارد می کنند.

پودر آب صابون، ماده ای است که در عملیات های فلزکاری، جوشکاری و … با هدف خنک سازی و روان کاری در حین عملیات پرداخت قطعه استفاده می شود.

آب صابون سنتتیک و آب صابون نیمه سینتتیک ایرانی

آب صابون سنتتیک و آب صابون نیمه سینتتیک ایرانیبر خلاف آنچه در میان عام مردم رایج است، محصولات پتروشیمی و روانکار های صنعتی ایرانی، دارای کیفیتی رقابتی با انواع خارجی می باشند.
آب صابون های سینتتیک دارای میزان روغن صفر درصد بوده و بسیار شفافند.
این نوع از آب صابون با میزان زیادتری آب قابل حل شدن است و برای مصرف به صرفه تر است.

گفتنی است که میزان ترکیب انواع آب صابون سنتتیک با آب در موارد ترکیبی مختلف، متفاوت است.

  قیمت آب صابون سینتتیک ایرانی

  قیمت آب صابون سینتتیک ایرانیعلاوه بر کیفیت آب صابون های سینتتیک و نیمه سینتتیک ایرانی که عامل مهمی برای رقابت است، قیمت آب صابون سینتتیک ایرانی نیز بسیار مناسب است.
  دلیل پایین تر بودن قیمت انواع آب صابون ایرانی این است که این  محصولات پایه نفتی دارند؛  نفت در ایران بسیار ارزان تولید می شود و فراوانی زیادی دارد.گفتنی است؛ آب صابون های سینتتیک و نیمه سینتتیک را می توان به صورت بشکه ای و تانکری با قیمتی نازل و کیفیتی خوب سفارش داد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه ها و مراکز مختلف، لیستی از قیمت آب صابون سینتتیک ایرانی تهیه کرده و به مقایسه آنها با هم بپردازید و در نهایت بر اساس میزان سفارش خرید خود، محصول مورد نظر را انتخاب فرمایید. گفته می شود که آب صابون صنعتی در سال 97 مانند دیگر محصولات صنعتی دچار تغییر قیمت زیادی شد.

  روغن آب صابون نیز تقریبا همین شرایط را داراست. این نوع روغن ها ویژه عملیات ماشینکاری نظیر مته کاری، تراشکاری، فرزکاری
  فلزات آهنی و غیرآهنی می باشند و دارای خاصیت تشکیل سریع امولسیون با آب و
  پایداری فوقالعاده امولسیون و محافظت در برابر خورندگی و زنگزدگی هستند. معمولاً می بایست حاوی افزودنی ویژه ای در جهت رفع بو در امولسیون
  و کنترل فساد در امولسیون باشند. قیمت روغن اب صابون در شرایط مختلف می باشد و باید به مراکز مربوطه مراجعه کرد.

  مرکز فروش مستقیم آب صابون سنتتیک

  مرکز فروش مستقیم آب صابون سنتتیکخرید آب صابون در کشور از طریق روش های متفاوتی انجام می شود. مرکز فروش مستقیم آب صابون این افتخار را دارد تا فروش آب صابون را در قیمت ها و حجم سفارشات متنوعی پیگیری کرده و سپس پس از طی مراحل قانونی، محصول مورد نظر را در اختیار شما قرار دهد. در این روش ، اعتماد و امنیت بالایی در مقایسه با دیگر روش ها به کار می رود و در نتیجه می توان گفت که مطمئن تر است. در کشور، گفتنی است که مراکز بسیار زیادی هستند که به این امر مشغولند و محصولات متنوع خود را همراه با روش های بهینه خرید و فروش در اختیار مشتریان قرار می دهند. در نتیجه اگر شما می خواهید که از سرعت و شتاب بازار عقب نمانید، می توانید این روش خرید را امتحان کنید.

  مزیت های عمده فروشی آب صابون های صنعتی

  مزیت های عمده فروشی آب صابون های صنعتیآب صابون عمده توسط مراکز و نمایندگی های مختلفی در کشور مورد خرید و فروش قرار می گیرد. خرید عمده، بطور معمول برای خریداران و متقاضیانی انجام می شود که صرفا به حجم سفارش بالایی از این محصول نیاز دارند، مثلا کارخانجاتی که از حوضچه های آب صابون استفاده می کنند. در نتیجه خرید عمده برای این دست متقاضیان بیشتر کاربرد دارد. از مزیت های عمده فروشی این محصول می توان به کاهش هزینه های غیرضروری برای خریدار و فروشنده، همچنین خرید در قیمت پایین تر نسبت به حجم بازار اشاره کرد.

  عمده فروش آب صابون عمدتا تلاش دارد تا بهترین نوع محصول و کیفیت قابل قبول را به خریدار خویش عرضه کند. موردی که شاید در خرید های جزئی و با واسطه، کمتر به آن بها داده می شود. در نتیجه می توان گفت که این نوع خرید، در صورتی که حجم نیاز شما به آب صابون صنعتی بالا باشد، می تواند بهترین نوع خرید از نظر زمان، هزینه و … باشد و سودهای غیر مستقیمی را برایتان به ارمغان آورد.

  تولید آب صابون های صنعتی در اشکال مختلف

  تولید آب صابون های صنعتی در اشکال مختلفتولید آب صابون صنعتی در انواع، اقسام ، همچنین اشکال مختلفی صورت می گیرد.به طور کلی صابون به دو روش در جهان تولید می گردد. یکی روش پیوسته و دیگری روش ناپیوسته می باشد.در روش ناپیوسته،ماده اولیه اصلی مورد استفاده در تولید صابون شامل انواع چربی ها بوده که می تواند منشا حیوانی (مانند تالو) و یا گیاهی (مانند روغن پالم و نارگیل)
  داشته باشد. حدود 75 درصد از کل چربی مصرفی در صنایع صابون سازی دنیا را
  تالو (Tallow) تشکیل می دهد که دارای منشا حیوانی است. این ماده شامل
  مخلوطی از گلیسیرین ها بوده و از چربی های جامد که به وسیله بخار پالایش
  شده است، به دست می آید.

  در این روش اسید چرب درون مخزن ریخته شده و توسط سدیم هیدروکسید (صابون جامد) و یا پتاسیم هیدروکسید
  (صابون مایع)، خنثی می شود. به این روش اصطلاحاً Kettel Process می گویند.

  صابون به دو صورت پخت گرم و پخت سرد تهیه می شود. صابون تولید شده از پخت
  گرم (دارای کیفیت مناسب تر) جهت مصارف حمام و دستشویی استفاده می شود و
  صابون حاصل از پخت سرد (دارای کیفیت پایین تر) اغلب جهت رختشویی مورد
  استفاده قرار می گیرد. در این روش پس از خنثی نمودن اسید چرب توسط محلول
  سدیم هیدروکسید، به منظور جداسازی صابون تولید شده از ناخالصی ها، آن را
  چندین بار توسط محلول آب و نمک شستشو می دهند.

  شده از این برج به عنوان
  برش دوم اسید چرب می باشد. محصول پایین نیز به برج جدا کننده اول
  بازگردانده می شود.
  آنالیز صابون به دست آمده به صورت ذیل می باشد:

  – میزان سدیم هیدروکسید         0/002 تا 0/1 درصد

  – میزان نمک سدیم کلرید           0/3 تا 0/6 درصد

  – میزان آب                              حدود 30 درصد

  این صابون با توجه به نوع محصول مورد نظر
  می تواند اکسترود یا غلطک شده و یا توسط خشک کن پاششی، خشک شود. در مرحله
  نهایی تولید، صابون در یک مبدل حرارتی که فشار آن در حدود 3/5 مگاپاسکال و
  دمای حدود 200 درجه سانتس گراد است، گرم می شود. صابون گرم شده در یک تانک
  با فشار اتمسفریک، فلش می شود و رطوبت آن تا حدود 20 درصد کاهش می یابد.
  خمیر به دست آمده با مقداری هوا در یک مبدل حرارتی که مجهز به سیستم تراش
  دیواره است، مخلوط می شود. در پایان صابون به وسیله جریان آب نمک در جداره
  بیرونی، از دمای 105 درجه سانتی گراد تا حدود 65 درجه سانتی گراد سرد می
  گردد و به صورت نوار پیوسته اکسترود شده و به اندازه های مورد نظر برش داده
  می شود و پس از قالبگیری شدن با سرد نمودن بیشتر بر روی آن طرح زده می شود
  و بسته بندی می گردد.

  کارخانجات تولید کننده آب صابون صنعتی

  کارخانجات تولید کننده آب صابون صنعتیکارخانجات تولیدکننده آب صابون صنعتی در کشور فراوانند. این تولیدکنندگان، همچنین با رشد اینترنت و فضای وب، فعالیت های تبلیغاتی و معرفی محصول خویش را در فضای مجازی بهبود بخشیده و بر اساس آنالیز نیازهای مشتریان خود، به تولید محصولات مختلف آب صابون صنعتی می پردازند. با مراجعه به اینترنت، می توان لیست تقریبا بلندبالایی از این کارخانه جات را یافت که با ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات، سعی دارند تا دایره مشتریان خویش را گسترده تر سازند.

  تولید آب صابون صنعتی در بسته بندی های مختلف

  تولید آب صابون صنعتی در بسته بندی های مختلف تولید آب صابون صنعتی در بسته بندی های مختلفی انجام می شود.این قضیه بر آب صابون قیمت آن نیز موثر است.این محصول در  بسته بندی های گالنی ۴ لیتری و ۲۰ لیتری و همچنین آب صابون بشکه ۲۱۰
  لیتری قابل تولید و عرضه می باشد. مثلا روغن آب صابون دلفین در حجم 4 لیتری تولید می شود. خواص روغن دلفین ، نیز شبیه به دیگر محصولات عمده صابون صنعتی می باشد. از طرف دیگر، روغن حل شونده، یکی از پر طرفدار
  ترین و پر مصرف ترین محصولات در ایران است که این محصول دارای
  قیمتی پایین تر نسبت به محصولات دیگر می باشد. بدیهی است که عرضه آب صابون در بسته بندی های مختلف، می تواند به کاربر امکان استفاده متنوع تری را بدهد و در نتیجه یکی از بهترین شیوه های تولید می باشد.

  تفاوت های انواع آب صابون در چیست؟

  تفاوت های انواع آب صابون در چیست؟تفاوت آب صابون های مختلف را می بایست در کیفیت محصول، هدف استفاده، شرایط بهینه تولید و …. جستجو کرد. بدیهی است برخی از این برندها، کیفیت بالاتر و برخی دیگر کیفیت پایین تری دارند.از مضرات آب صابون صنعتی نمی توان به نکته خاصی اشاره کرد. در صورتی که شما دوستان، شرایط بهینه تولید، نگهداری، استفاده و کنترل این ماده را آموزش دیده باشید، می توان گفت که این ماده، ضرر خاصی را به شما تحمیل نخواهد کرد.

  راهنمای استفاده از آب صابون

  راهنمای استفاده از آب صابونبه طور کلی روش استفاده از آب صابون از طریق مشاورین مختلف و یا صفحات وب در دسترس می باشد. اما اگر بخواهیم به طور کلی اشاره ای داشته باشیم می توانیم از تعیین درصد ترکیب آب صابون شروع کنیم. گفتنی است برای هر پروسه ماشین کاری، درصد ترکیب آب صابون مورد استفاده متفاوت است که از قبل می بایست با توجه به مشخصات فنی آب صابون , توسط
  کارشناس فنی و با تجربه معین گردد . همچنین تعیین این درصد به عوامل مختلفی نظیر نوع دستگاه، نوع پروسه، نوع مایع خنک کننده، جنس قطعه، سرعت براده برداری، سختی قطعه و …. بستگی دارد. همچنین کیفیت آب مصرفی نیز بسیار مهم می باشد. همه این ویژگی ها در کنار هم سبب می شوند تا متناسب با هر نوع مصرف، روش متفاوتی برای استفاده از آب صابون وجود داشته باشد.

  مرحله بعدی،آماده سازی محلول یا امولسیون می باشد. این مرحله نیز خود به گام های دیگری تقسیم می شود. مثلا توجه به این نکته ضروری است که در تهیه امولسیون، روغن باید کاملا ریز دانه شده و به صورت هموژن در بین مولکول های آب توزیع گردد. روش تهیه امولسیون نیز خود خاص بوده و تابع شرایط ویژه ای است.

  در نهایت، شارژ آب صابون به دستگاه انجام می گیرد یعنی محلول  ( امولسیون ) آماده شده به داخل مخزن دستگاه ریخته می شود .

  شایان ذکر است که در این مرحله، مقدار آب صابون لازم برای هر دستگاه با توجه به پروسه ماشینکاری و زمان لازم
  جهت خنک شدن آب صابون در مخزن و ته نشین شدن ذرات معلق در آب صابون می بایست محاسبه شود.

  آب صابون چیست؟

  آب صابون چیست؟آب صابون با نام های روغن حل شونده و روغن محلول در آب نیز در بازار شناخته می شود و
  دارای انواع متعددی اعم از آب صابون روغنی، آب صابون روغنی نانو، آب صابون
  سنتتیک، آب صابون بیو کولنت، آب صابون نانو و … می باشد و دارای کاربری
  های متعددی مانند روانکار آب صابون صنعتی، آب صابون فلزکاری، تراشکاری و
  صنعتی است.

  روغن آب صابون، روغنی است که قابل اختلاط با آب است و به این
  منظور امولوسیون پایداری تشکیل می دهد که به شکل محلولی شیری رنگ است.
  پایداری فوق العاده ی امولسیون و محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگی از
  جمله مزایای این محصول می باشند که اهمیت کاربرد آن را در صنعت بالا برده اند.

  گفتنی است از آن جا که روغن در آب حل نمی شود، نیاز است تا ماده ای به نام امولسیفایر به محصول اضافه شود و زمانی که آب را با روغن آب صابون حل می کنند، دانه های روغن سر تا سر آب پخش می شوند؛ به این ماده همان آب صابون می گویند

  ترکیبات و مواد اولیه اصلی تشکیل دهنده آب صابون شامل روغن پایه ( روغن نو یا روغن بازیافتی (recycle)) ، امولسیفایر (جهت حل شدن روغن در آب)، آنتی اکسیدان (جهت جلوگیری از اکسید شدن یا زنگ زدگی) ، آنتی فوم (جلوگیری از فساد امولسیون) ،گند زدا و نگه دارنده (ماندگاری بالاتر و حفظ کیفیت) می باشد.

  از برندهای مختلف این محصول می توان به روغن آب صابون راسا ،آب صابون msds ،آب صابون وایرکات و …. اشاره کرد.

  مراکز فروش آب صابون در تهران

  مراکز فروش آب صابون در تهرانهمانگونه که پیشتر گفته شد مراکز و نمایندگی های مختلفی هستند که در سراسر کشور و همچنین تهران فعالند. این مراکز آب صابون را یا خود تولید کرده و به عرضه بازار می رسانند یا اینکه در نقش واسط ظاهر شده و محصولات تولیدی دیگر شرکت ها را به مشتریان خویش می فروشند و صد البته، برای تهیه آب صابون ارزان نیاز هست که حتما آنها را شناخت زیرا که یکی ار اهداف عمده آنان، ارائه محصولی با قیمت نازل و کیفیت بالا می باشد. با مراجعه به صفحات وب، همچنین فروشگاه های معتبر اینترنتی، شما می توانید با این مراکز آشنا شوید.

  بزرگ ترین فروشندگان آب صابون در ایران

  بزرگ ترین فروشندگان آب صابون در ایرانتولید و تهیه ی ارزان ترین آب صابون در ایران، تحت نام برندهای مختلف و متفاوتی صورت می گیرد. این دوستان، جزو بزرگترین فروشندگان آب صابون در کشور نیز هستند و همواره از دیرباز سعی داشتند تا با ارائه بهترین محصول و خدمات، رضایت خریداران را جلب کنند. نام تجاری آب صابون، از دیرباز به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین فروشندگان آب صابون مطرح بوده است.

  نحوه تهیه آب صابون صنعتی

  نحوه تهیه آب صابون صنعتیروش ساخت روغن آب صابون بر اساس شرکت های تولید کننده آب صابون، استانداردها، ضوابط، تجربه و … متفاوت است و طبیعی است که هر کدام از این شرکت ها، با روش های متفاوتی محصول خود را تهیه کنند.

  ارائه فرمولاسیون و روش های تولید صتعتی روغن حل شونده (آب صابون)، جهت عملیات ماشین کاری، روی فلزات آهنی و غیر آهنی نیز تابع همین فاکتورهاست. شما دوستان با مراجعه به صفحات مختلف وب، فرمول های سری متنوعی را می بینید که در انواع و اقسام مدل ها عرضه می شوند. بعضا این فرمول ها دارای خواص جالبی هستند نظیر زنگ نزدن، خنک کنندگی بالا، بو نگرفتن و … . گفتنی است این فرمول ها به طور معمول سری هستند و هیچ شرکتی به راحتی حاضر نیست نحوه تهیه آب صابون تولیدی خود را منتشر کند.

  خرید آب صابون به قیمت درب کارخانه

  خرید آب صابون به قیمت درب کارخانه گفتنی است در کشور مراکز و نمایندگی های متنوع و بسیاری هستند که محصول تولیدی خود را به روش خرید به قیمت درب کارخانه عرضه می کنند. این روش خرید هم برای فروشنده و هم برای خریدار بسیار به صرفه است. در این نوع خرید، قیمت محصول برای خریدار ارزان تر تمام می شود. فروشگاه های اینترنتی متنوعی هستند که این نوع فروش را با توجه به مزیت هایی که دارد، سر لوحه کار خود قرار داده و در وب سایت ها و روپرتاژ ها، تبلیغات خود را منتشر می سازند.

  شما دوستان می توانید با جستجو در آگهی های مختلف، به انواع و اقسام این فروش ها دست یابید.بعضا گفته می شود حتی تسهیلات خوبی را نیز به خریداران خویش ارائه می دهند.

  صادرات آب صابون

  صادرات آب صابونصادرات آب صابون در ایران و جهان تحت پوشش های متنوع و غنی ای صورت می گیرد. در منطقه غرب آسیا، ایران محصول آب صابون خویش را به کشورهایی نظیر عراق و افغانستان صادر می کند. همچنین روسیه نیز یکی از واردکننده های مهم می باشد. بدیهی است صادرکنندگان به حمایت های چندگانه دولت نیاز دارند تا امر صادرات آب صابون را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  زهرا خلیلی
  راه های ارتباطی:
  شماره موبایل: 09120493968
  آدرس کانال: SepiradCo@
  پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com