سپیراد
خانه / آب صابون / قیمت هر بشکه آب صابون صنعتی در سال 98 | بازار بزرگ خرید آن در تهران

قیمت هر بشکه آب صابون صنعتی در سال 98 | بازار بزرگ خرید آن در تهران

قیمت هر بشکه آب صابون صنعتی در سال 98 با سال گذشته تفاوت زیادی پیدا نکرده است. از بازار بزرگ خرید آن در تهران، می توان تازه ترین قیمت ها را به دست آورد. نام تجاری آب صابون، روغن حل شونده، روغن تراشکاری و روغن محلول در آب می باشد. و دارای انواع متعددی اعم از آب صابون روغنی، آب صابون روغنی نانو، آب صابون سنتتیک، آب صابون بیو کولنت، آب صابون نانو و غیره است. و دارای کاربری های متعددی مانند روانکار آب صابون فلزکاری، تراشکاری و صنعتی است. شرکت های مختلفی این محصول را تولید می کنند. 

قیمت هر بشکه آب صابون صنعتی در سال 98 | بازار بزرگ خرید آن در تهران

بزرگ ترین بازار خرید آب صابون صنعتی در کشور

بزرگ ترین بازار خرید آب صابون صنعتی در کشوربزرگ ترین بازار خرید اب صابون صنعتی در کشور، بازاری می باشد که در آن انواع برندهای تولید کننده این نوع از محصول عرضه می گردد. در این بازار می توان در کیفیت های مختلفی آب صابون را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. در بازار بزرگ، شرکت های مختلف نمایندگی هایی دارند که از این طریق، اقدام به فروش جزئی و کلی محصولات شان می کنند. آب صابون صنعتی، موارد کاربرد زیادی دارد و به همین دلیل است که صنایع مختلفی از آن استفاده می کنند. این نوع از محصول را می شود از راه های متفاوتی به دست آورد. از جانب دیگر، آب صابون صنعتی را می شود از طریق وبسایت های گوناگون اینترنتی که به نوعی بازار بزرگ محصولات مختلف به شمار می روند، تهیه کرد. در فروشگاه های آنلاین متعددی دیده می شود که این نوع از محلول در بسته بندی های متفاوتی که دارای وزن های گوناگونی می باشد، عرضه می شود. در هر صورت خریدار راه های متفاوتی در پیش دارد که قادر است آب صابون صنعتی را خریداری کرده و امور صنعتی و شستشوی موتور و ابزار آلات، از آن کار بگیرد. آب صابون عمده را نیز می شود از طریق همین بازار بزرگ تهیه کرد. 

لیست قیمت فروش هر بشکه آب صابون صنعتی در سال 98 

لیست قیمت فروش هر بشکه آب صابون صنعتی در سال 98 فروش آب صابون در تمام شهر های ایران هم به صورت عمده و هم به صورت خرده به فروش می رسد. آب صابون صنعتی در سال 98 مانند دیگر محصولات صنعتی دچار تغییر قیمت زیادی شد. آب صابون با کیفیت ها، برند ها و بسته بندی های متفاوت در بازار عرضه می شود. برای خرید آب صابون مناسب با کار خود باید از مشاوران فروش آب صابون و افراد آگاه مشورت گرفت.

اما قیمت آب صابون نیز یک قیمت ثابت نمی باشد و با توجه به تغییر موارد و فاکتور هایی که در بالا ذکر شده است، ممکن است تغییر کند. به همین دلیل نمی توان لیست قیمت فروش هر بشکه آب صابون صنعتی در سال 98 را اعلام داشت چون این قیمت متغیر می باشد.

باید دانست حتی یک نوع ثابت از آب صابون هم برای یک مدت زمان طولانی، دارای قیمت یکسانی نیست چون نوسانات ارزی و تغییرات قیمت نفت و روغن های پایه و مواد اولیه آب و صابون بر قیمت آب صابون تاثیر گذار می باشند و به همین دلیل آب صابون قیمت های متفاوت و متغیری دارد.

برای کاهش در هزینه ها می توانید آب صابون را به صورت عمده خریداری نمایید. راه های گوناگونی هم پیش روی شما قرار دارد که خواهید توانست به قیمت های دسترسی داشته باشید. از طریق تلفن و حتی ایمیل هم قادر خواهید بود که قیمت های روزانه این نوع از ماده شیمیایی را به دست آورد. 

معتبر ترین خریداران آب صابون صنعتی در کشور

معتبر ترین خریداران آب صابون صنعتی در کشورمعتبرترین خریداران آب صابون صنعتی در کشور، صنایع مختلفی هستند که در امور مختلفی فعالیت می نمایند. آب صابون صنعتی، در صنایع و تولیدات محصولات مختلف استفاده می شود. از این محصول در صنایع کوچک مانند: کارگاه های واکس ماشین، ابزار تیز کنی، قطعه سازی و… تا کارخانجات بزرگ، بهره می گیرند. کارگاه های کوچک این محصول را به صورت جزئی خریداری می نمایند ولی کارخانه های بزرگ به دلیل نیاز بیشتر از حوضچه های آب صابون استفاده می کنند.انواع آب صابون ارزان قیمت و با قیمت متوسط و با کیفیت های مختلف، برای فروش در بازار موجود است.

کارگاه ها و خارخانجات بزرگ و کوچکی که در آن ها عملیات ماشی نکاری نظیر مته کاری، تراشکاری، فرزکاری فلزات آهنی و غیرآهنی انجام می شود نیاز ویژه به آب صابون دارند و از معتبرترین خریداران آب صابون صنعتی در کشور به شمار می روند.

تولید آب صابون صنعتی در بسته های متنوع

تولید آب صابون صنعتی در بسته های متنوعتولید آب صابون صنعتی در بسته های متنوعی انجام می شود. شما می توانید این نوع از محصول را به صورت گالنی، بشکه ای و حتی فله ای که تانکری می باشد، خریداری نمایید. در هر صورت، بسته ها هر کدام دارای حجم های متفاوتی هستند که مالکان صنایع طبق نیازی که دارند، می توانند آن را تهیه کرده و بکار ببرند. 

همان گونه که روش ساخت روغن آب صابون متفاوت می باشد، این نوع از محصول در بسته های متفاوتی نیز عرضه می گردد. با همه این ها با مراجعه به بازار بهتر به این موضوع پی خواهید بود که این بسته بندی ها چه حجم هایی دارند و به چه قیمت هایی هم عرضه می گردند. بسته های متنوع امکان این را برای مشتریان فراهم آورده است که بدون دغدغه خرید انجام شود. 

موارد استفاده آب صابون صنعتی در صنایع مختلف

موارد استفاده آب صابون صنعتی در صنایع مختلفموارد استفاده از آب و صابون در صنایع مختلف بسیار متعدد می باشد. به طور مثال اهداف اصلی از استفاده از آب صابون در روند های براده برداری شامل: 

 • خنک کاری ابزار و قطعات ماشین آلات 
 • روان کاری بین ابزار و قطعات کار 
 • شستشوی ماشین آلات 
 • تخلیه انواع براده ها 
 • و غیره 

می باشد. استفاده از آب صابون می تواند طول عمر دستگاه را بالا ببرد و در همین حال هزینه های تعمیراتی را به این شکل، کاهش دهد. در همین حال دستگاه های صنایع گوناگونی هر چند وقت یک بار باید به درستی تمیز شوند تا مشکلاتی در خط تولید پیش نیاید. در همین حال که آب صابون صنعتی مزیت های مختلف و موارد استفاده گوناگونی دارد، می تواند مشکلاتی را هم ایجاد نماید. از جمله مضرات آب صابون صنعتی می توان به این اشاره کرد که نوع نامرغوب آن به ماشین آلات ضربه وارد می کند. برای همین است که پافشاری در خرید از فروشگاه های معتبر می شود. 

از جانب دیگر، در هنگام استفاده از آب صابون، باید نکات ایمنی را هم رعایت کرد تا در آینده دچار مشکلات عدیده دیگری مانند مبتلا شدن به بیماری های گوناگون نگردیم. آب صابون های صنعتی انواع مختلفی دارند که هر کدام شان برای موارد خاص کاربرد دارند. 

عرضه مستقیم آب صابون صنعتی در تهران

عرضه مستقیم آب صابون صنعتی در تهرانعرضه مستقیم آب صابون صنعتی در تهران مانند شهرهای دیگر توسط نمایندگی های فروش  چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین انجام می شود. 

با یک جست و جو ساده در اینترنت و یا پرس و جو از افراد آگاه می توانید با مراکز عرضه مستقیم آب صابون صنعتی آشنا شده و از آن ها خریداری نمایید. شما می توانید با این کار قیمت نهایی را کاهش داده و به سود بیشتری برسید. یکی از این تولید کننده ها، شرکت ایساتیس شیمی پرشین می باشد این شرکت به تولید مواد شیمیایی مرغوب می پردازد و شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت لیست قیمت مواد شیمیایی صنعتی را به روز مشاهده کرده و از تغییرات آن باخبر شوید.

همین طور باید گفت که گروه تولیدی و تحقیقاتی راسا از پیشتازان این عرصه هستند و به عرضه مستقیم این محصول می پردازند. روغن آب صابون راسا از با کیفیت ترین ها می باشد. این گروه با در اختیار داشتن تیم مجرب تجهیزات و امکانات پیشرفته در ساخت انواع روغن های حل شونده و با همکاری با تامین کنندگان بزرگ داخلی و خارجی، یکی از برترین تولیدکنندگان در کشور به شمار می آید. کارشناسان فنی این گروه با آگاهی از مشکلات موجود در صنعت و همچنین پیامدهای نا مطلوب ایمنی و زیست محیطی آن، روغن خاصی عرضه بازار هدف نموده اند که مشکلات کمتری نسبت به سایر روغن های موجود در بازار از لحاظ مسائل ایمنی و زیست محیطی برای مصرف کنندگان آن دارد.

روغن بهران تراش، سیال مناسب برای انواع عملیات ماشین کاری فلزات آهنی و غیر آهنی است که با استفاده از روغن پایه معدنی و مواد افزودنی مرغوب تولید می شود. این محصول با توجه به نوع عملیات فلزکاری با درصدهای مختلف به صورت امولسیون استفاده می شود. گفتنی است قیمت روغن بهران تراش متناسب با کیفیت آن بوده و در بازار عرضه می شود.

عوامل موثر در قیمت گذاری آب صابون صنعتی

عوامل موثر در قیمت گذاری آب صابون صنعتیاز جمله عوامل موثر در قیمت گذاری آب صابون صنعتی می توان به کیفیت، درصد خلوص و همچنین برند تولید کننده آن اشاره کرد. 

در بازار خرید و فروش، آب صابون صنعتی در انواع مختلفی عرضه می شود. هر کدام از این گونه ها قیمت های خود را دارند. در همین حال نوع خرید هم روی قیمت گذاری تأثیر گذار است. به این معنی که اگر شما به صورت عمده، محصول را تهیه کنید، با هزینه ای کمتر می توانید آن را بخرید؛ ولی قیمت جزئی تقریباً در بازار یکی است. 

از جانب دیگر می توانید با مراجعه به بازارهای مختلف، قیمت روغن اب صابون را تهیه کنید. نوع خالص و مرغوب این محصول، قیمت بالاتری از انواع دیگر آن دارد. 

میزان صادرات آب صابون صنعتی در سال 98

میزان صادرات آب صابون صنعتی در سال 98صادرات آب صابون درجه یک و درجه دو به کشورهای همسایه از جمله: 

 • عراق
 • افغانستان
 •  ترکیه
 • آذربایجان
 • ارمنستان 
 • و … 

صورت می گیرد.  این آب صابونها و یا همان روغن های حل شونده دارای کیفیتی مناسب و قابل قبول می باشد. میزان صادرات آب صابون صنعتی در سال 98 مقدار قابل توجهی می باشد و توسط شرکت های مختلف مثل آمیکس انجام می شود. صادرات این محصول باعث ارزآوری برای کشور می شود.

فروش آب صابون صنعتی با نازل ترین قیمت ها

فروش آب صابون صنعتی با نازل ترین قیمت هافروش آب صابون صنعتی با نازل ترین قیمت ها توسط نمایندگان فروش این محصول انجام می شود. همانطور که ذکر شد عوامل مختلفی در تغییر قیمت این محصول اثرگذار می باشد و برای یافتن ارزان ترین آب صابون، چند روش وجود دارد. یکی این که این محصول را به صورت عمده خریداری نمایید. روش دیگر این است که از آب روغنی استفاده کنید که توسط روغن های بازیافتی تولید شده است.

مورد دیگر این می باشد که خرید شما استمرار داشته و از مشتریان دائمی و ثابت محسوب شوید تا شامل تخفیف شوید.

تولید انواع مختلف آب صابون در کشور

تولید انواع مختلف آب صابون در کشورتولید انواع مختلف آب صابون در کشور، از جانب شرکت های گوناگونی صورت می گیرد که در گوشه و کنار کشور، فعالیت می کنند. امروزه تولیدی های زیادی به تولید انواع مختلف آب صابون در کشور می پردازند. 

 این تولید کنندگان، انواع آب صابون را تولید کرده و سپس وارد بازار می نمایند. از جمله آب صابون های موجود در بازار می توان به این ها اشاره کرد: 

 • آب صابون ضد زنگ
 • آب صابون ضد کپک
 • آب صابون بی بو
 • آب صابون وایرکات
 • و …

راهنمای استفاده از آب صابون صنعتی

راهنمای استفاده از آب صابون صنعتی برای استفاده کردن از آب صابون صنعتی، باید موارد مختلفی را در نظر داشت. در نخست باید دانست که برای چه کاری و چه نوع ماشین آلاتی می خواهیم از آب صابون استفاده کنیم. همان گونه که در بالا هم به آن اشاره شد، این نوع از محصولات موارد استفاده مختلفی دارد و انواع گوناگونی نیز دارای می باشد. برای تمیزکاری هر کدام از ماشین آلات از یک نوع آب صابون کار گرفته می شود. 

اما قبل از استفاده از آب صابون باید دستگاه ها کاملاً تخلیه شوند. به این معنی که آب صابون های مانده و کهنه جمع آوری گردند و شرایط برای وارد شدن آب صابون تازه فراهم گردد. همچنین پیش از وارد کردن آب صابون به قطعات، باید هر گونه قارچ و باکتری و همچنین ذرات جامد و روغن های سرگردان، پاک شوند. دقت شود که اگر این کار ها با ریزبینی انجام نشود، محلول تازه نیز آلوده می گردد و کاراییش را از دست می دهد. 

در ضمن پیش از استفاده، باید برای یک یا دو روز، مایع شوینده و مواد ضد باکتری به آب صابون دستگاه اضافه شود. با انجام این کارها به راحتی می توانید، آب صابون جدید را به ماشین آلات خود ریخته و بکار گیرید. 

تهیه آب صابون صنعتی در کیفیت های مختلف

تهیه آب صابون صنعتی در کیفیت های مختلف

تهیه آب صابون صنعتی در کیفیت های مختلفی صورت می گیرد. 

اگر قصد دارید که نوع مرغوب محصول را بخرید، پس بهتر است که از برندهای معتبر استفاده نمایید. شرکت های مختلفی وجود دارند که این نوع از محلول را به صورت جامد و مایع تولید می کنند و روانه بازار می کنند. 

از مجراهای مختلفی می توان اقدام به تهیه اب صابون با کیفیت نمود. از این خصوص می توان به بازارهای خرید و فروش انواع مواد شیمیایی و روغنیات ماشین آلات مراجعه کرد و در ضمن می توان به فروشگاه های انلاین معتبر هم سرزد. 

از این راه ها می شود بهترین نوع آب صابون را خریداری کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493968
آدرس کانال: SepiradCo@
پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com

پاسخی بگذارید